Dostawa i transport

Zakupione towary wysyłane są w następnym dniu roboczym (zakup dokonany do godziny 10:00 wysyłany jest w tym samym dniu roboczym) licząc od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Sprzedającego lub od dnia złożenia zamówienia z płatnością przy odbiorze (wysyłka towarów, w których opisie jest to wyraźnie zaznaczone, może nastąpić później). W celu szybszej realizacji wysyłki można przesłać na adres e-mailowy: biuro@prowansalski-styl.pl bankowe potwierdzenie przelewu. W zależności od wybranej formy dostawy przesyłki są nadawane za pośrednictwem Fedex. Zawsze informujemy naszych Klientów o nadaniu przesyłki oraz przesyłamy link w celu jej śledzenia.

Do każdej przesyłki dołączana jest faktura.

Koszt dostawy obejmuje pakowanie i transport. Niezależnie od ilości zakupionego towaru, rozmiaru czy wagi opłata jest stała i wynosi:

Dla płatności realizowanych przelewem bankowym oraz za pomocą szybkich przelewów internetowych systemów PayU, PayPal lub Przelewy24 a także dla płatności kartami płatniczymi poprzez systemy PayU, PayPal lub Przelewy24:

FedEx - 17,00 zł.

Dla płatności "za pobraniem":

FedEx - 35,00 zł

Przy wartości zamówienia od 300 zł (za pobraniem od 600 zł) przesyłka kurierska GRATIS!

Terminy doręczeń liczone od dnia nadania:

FedEx- przewidywany czas doręczenia w następnym dniu roboczym.

Przed odebraniem przesyłki proszę sprawdzić, czy opakowanie nie zostało uszkodzone w trakcie transportu. W przypadku, gdyby opakowanie przesyłki zostało naruszone i istniałoby podejrzenie uszkodzenia bądź braku kompletności zamówionych towarów proszę nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera lub listonosza sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się niezwłocznie ze Sprzedającym.

Koszt transportu dla wysyłki poza granicę Polski określany jest indywidualnie dla każdej transakcji na podstawie zapytania Kupującego.

W przypadku nie odebrania przesyłki i jej zwrotu do Sprzedającego (dotyczy również sytuacji, gdy powodem zwrotu jest niekompletny lub błędnie podany adres), Kupujący jest dodatkowo obciążany kosztem transportu zwrotnego a Sprzedający ma prawo potrącić odpowiednią kwotę z dokonanej przedpłaty lub domagać się zapłaty w inny sposób, także na drodze sądowej. Sprzedający ma prawo odmówić realizacji zamówień od Klientów, którzy nie odebrali wcześniejszych przesyłek.

Zamówione towary po wcześniejszym sprawdzeniu i zabezpieczeniu wysyłane są jedną przesyłką.