Dozownik Lene Bjerre
  • Dozownik Lene Bjerre

Portia Lene Bjerre dozownik pikowany

199,00 zł
Brutto dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Pewna wysyłka

 

Darmowa wysyłka od 300 zł

 

14 Dni na zwrot

Stylowe dodatki od Lene Bjerre

Produkt odzwierciedla elegancki styl, z jakiego znana jest duńska marka Lene Bjerre. Dozownik idealnie pasuje do nowoczesnej łazienki. Wysoka jakość i prostota użytkowania zaskoczą nawet najbardziej wymagających klientów. Pozwól sobie na więcej przyjemności w codziennych czynnościach i skomponuj cały zestaw łazienkowy z kolekcji Portia.

Wyjątkowe, eleganckie i z klasą - takie właśnie są produkty marki Lene Bjerre. Dozownik cechuje się minimalistycznym designem i wysoką jakością. Pojemnik pochodzi z popularnej kolekcji Portia i został wykonany z ceramiki.

Piękny pikowany wzór ceramiczny, połączony z metalowymi krawędziami i błyszczącym efektem produktu, daje ciekawy i jednocześnie ekskluzywny wygląd. Oprócz atrakcyjnego wyglądu, produkty Portia są również dobrej jakości. Produkty przechodzą długi proces produkcyjny, w którym każdy indywidualny produkt wymaga dużo pracy. Najpierw tworzony jest prawidłowy kształt i rozmiar za pomocą szablonu, do którego wlewana jest płynna glina. Następnie produkty są wypalane w piecu, dopóki produkt nie ma odpowiedniej tekstury. Po tym procesie otrzymują ostateczne wykończenie.

Cechy:

Seria: Portia

Marka: Lene Bjerre

Kolor: Biały

Materiał: Ceramika

Wysokośc: 16 cm

Szerokość: 7 cm

Długośc: 9 cm

W celu zachowania optymalnego działania dozownika Lene Bjerre, zalecamy regularne czyszczenie pompki.

Portia Lene Bjerre dozownik biały pikowany

Opis

Rozmiar
Wysokość: 16 cm; Długość: 9 cm; Szerokość: 7 cm

Zobacz także